O mnie

    Problematyką zdrowego odżywiania oraz dietetyką zajmuję się ponad 20 lat. Ponadto interesuje mnie tematyka odżywiania i suplementacji sportowców. Wiedzę na ten temat uzyskałam na wielu szkoleniach na całym świecie, szczególnie na szkoleniach prowadzonych przez lekarzy z uniwersytetu kalifornijskiego UCLA z Los Angeles. Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniach dr Davida Hebera, specjalisty ds. leczenia otyłości oraz odżywiania służącego prewencji i leczeniu przypadków zachorowań na raka, dr Luigi Grattona, znanego specjalisty leczenia otyłości, dr Johna Heissa, specjalisty do spraw medycyny sportowej i fitness oraz Laureata Nagrody Nobla w dziedzinie Fizjologii i Medycyny w roku 1998, dr Louisa Ignarro i innych wybitnych specjalistów. Ukończyłam także kursy dietetyki oraz psychologii odchudzania.
    Wiadomo, że kiedy człowiek lepiej się czuje chciałby również lepiej wyglądać, dlatego też wiedzę swą poszerzyłam o tematykę związaną z image, konkretnie dermatologią, wizażystyką i typologią. Miałam przyjemność uczestniczenia w szkoleniu Pana Josepha L. Rosenstreicha, pracującego przez wiele lat dla Estee Lauder oraz Pani Shelly Warrington (szkoleniowiec w firmach Clarins, La Prairie, Chanel, Christian Dior, Shiseido) i Pani Jacquie Carter. Uzyskałam dyplom wizażystki u Pani dr Vlasty Josifkovej, specjalizującej się w dziedzinie bio-kosmetyki .
    Chciałabym jeszcze w kilku słowach wspomnieć o trzeciej dziedzinie, która mnie bardzo interesuje, a mianowicie szkoleniach motywacyjnych, szczególnie ciekawe, w których miałam przyjemność uczestniczyć prowadził Jim Rohn, nieżyjący już filozof i mentor.
    Moja praca to nie tylko pasja, ale również osobiste doświadczenie. Schudłam 20 kg i swą wagę utrzymuję już 17 lat. Wiem jak zrzuca się zbędne kilogramy i sprawia, by nigdy nie wróciły. Swą wiedzą chciałabym podzielić się również z Państwem. Zaznajomię Państwa z podstawami zdrowego odżywiania. Razem przełamiemy stereotypy żywieniowe i zwalczymy słabości.
    Nic się samo nie stanie! Zapraszam do zapoznania się z zasadami zdrowego odżywiania i poprawienia kondycji fizycznej. Gdy zmienicie Państwo styl swojego życia, wynik będzie zaskakujący zarówno dla was jak i waszego otoczenia, a włożony w to wysiłek będzie nagrodzony.
    mgr Dorota Dorocka-Budařová

 

Nowości