Moi Klienci

Pani Lucynka

Przed: Niezdrowe odżywianie, brak aktywności fizycznej spowodowało, że Pani Lucynka czuła się fatalnie, sama pamięta jeszcze jak dostawała zadyszki, wchodząc na drugie piętro, szybko się męczyła, bolały ją kolana.
 
Po: Pani Lucynka się śmieje i opowiada, że swoją nową figurę otrzymała w pakiecie: wizyta u dietetyka, kurs zdrowego odżywiania, zmiana jadłospisu i włączenie aktywności fizycznej. Pakiet 4 w 1 zaowocował. Po roku Pani Lucynka waży 30 kg mniej, ma 26 cm mniej w pasie, 27 cm mniej w biodrach i wszyscy faceci na osiedlu mówią jej dzień dobry :-)
 
Opinia doradcy żywieniowego: Pani Lucynka jest przykładem na to, że w każdym wieku można zdecydować się na zmianę a przede wszyskim swój cel osiągnąć! Podziwiam jej wspaniałą determinację w dążeniu do celu i niebywały optymizm. Dzięki powyższym zmianom wiek metaboliczny Pani Lucynki poprawił się o 30 lat. Nie tylko schudła 30kg, ale także odmłodniała o 30 lat! Serdecznie gratuluję! :-)
 
  PRZED:                     PO:           

 

 

Pani Joanna:

Przed: Nieregularne odżywianie, słodycze, brak aktywności fizycznej.

Po: Po 18 miesiącach 33 kg mniej (program z suplementacją), o 6 rozmiarów mniej, zdrowy sposób odżywiania z odpowiednią ilością owoców i warzyw. Regularna aktywność fizyczna (spacery, biegi, następnie ćwiczenia na siłowni)

Pani Joanna utrzymuje swoją wagę już 5 lat.

Opinia doradcy żywieniowego: Podziwiam wytrwałość na drodze w dążeniu do celu. Myślę, że zewnętrzna przemiana Pani Joanny przyczyniła się do zyskania większej pewności siebie. Pani Joanna zawsze była piękną kobietą, ale zgubione kilogramy spowodowały, że jest jeszcze atrakcyjniejsza i bardziej pewna siebie. 
 
PRZED:                            PO:
 

Pan Karel:

Przed: Nadwaga narastała stopniowo, jej przyczyną byłą głównie niezdrowe i nieregularne odżywianie. Przełom nastąpił, gdy przez przypadek na badaniu lekarskim Pan Karel dowiedział się, że ma cukrzycę (poziom cukru przekroczył pięć razy dopuszczalną normę i musiał być hospitalizowany).

Po: Po 6 miesiącach 29 kg mniej. Zmiana nawyków żywieniowych. Przestrzeganie zaleceń lekarskich i stosowanie programu kontroli wagi wraz z suplementacją dla osób z cukrzycą oraz wprowadzenie regularnych ćwiczeń fizycznych (spacery, jazda na rowerze).

Opinia doradcy żywieniowego: Doceniam niezwykłą motywację i silną wolę Pana Karla i to w jaki sposób nieustale kontroluje swoją wagę, stosując się do zaleceń lekarskich. W Poradni Cukrzycowej jest stawiany za wzór. Pan Karel stosuje zróżnicowaną dietę, bogatą w białko, bo pracuje fizycznie. Wykluczył ze swojej diety alkohol i słodycze. Uzupełnia także swoje posiłki zdrową suplementacją. Dzięki zmianom wizualnie odmłodniał o kilkanaście lat a wszystkie parametry podczas przeprowadzania Analizy Składu Ciała ma w normie.

PRZED:                      PO:

 

Nowości