Już wkrótce rozpoczynamy kolejny Kurs Zdrowego Odżywiania i Odchudzania. A oto, co o kursie napisały uczestniczki poprzednich edycji...

    Szczerze polecam i zachęcam do udziału w warsztatach dotyczących zdrowego odchudzanie i zdrowego stylu życia. Na cotygodniowych zajęciach dowiedziałam się wielu interesujących i zarazem zaskakujących rzeczy na temat zdrowego odżywiania oraz bezpiecznego i skutecznego zrzucania zbędnych kilogramów. Uzyskana wiedza pomogła mi podjąć skuteczną walkę z otyłością - po wielu wcześniejszych nieudanych próbach. Przede wszystkim zaś przyczyniła się do zmiany sposobu myślenia i co za tym idzie, również
stopniowych zmian w dotychczasowym stylu życia. Okazało się, iż nie jest to takie trudne jak wydawało się wcześniej, a co najważniejsze - skuteczne. Dodać muszę, iż zajęcia te odbywały się zawsze w bardzo miłej i serdecznie atmosferze, co niewątpliwie jest zasługą prowadzącej powyższe warsztaty Pani Doroty B. Ponadto wspólne spotkania i wymiana doświadczeń doskonale motywują do dalszej walki z "nadbagażem" w chwilach zwątpienia.

Beata

    Na kurs poszłam tylko po to żeby schudnąć. Nic więcej. Dzisiaj, po tych kilkunastu tygodniach moje podejście do jedzenia zmieniło się zupełnie. Jem świadomie. Kurs nauczył mnie jak odróżniać śmieci od dobrych produktów, jak zmieniać zwykłe  posiłki w te pełnowartościowe, jak nie dać się nabrać na piękne słówka producentów. Nauczyłam sie jeść inaczej, zdrowiej. Myślę, że już na stałe coś mi się "przestawiło" w głowie w temacie odżywiania. Przy okazji oczywiście schudłam, powoli, spokojnie, ale za to zdrowo i mam nadzieję trwale.

   Poza tym pani Dorota jest przemiłą osobą, która wie, co mówi i co robi. Pełny profesjonalizm w tym temacie. Gorąco polecam każdemu. "

Dorota
                                                                                                                                                                                                                              

    Czy jestem zadowolona z uczestnictwa w kursie zdrowego odżywiania?
    Czy warto wziąć w nim udział?
Na pierwsze pytanie odpowiadam tak – bardzo!
Dowiedziałam się jak powinno się odżywiać, jakie są składniki pokarmowe i jak wpływają na nasze zdrowie, które powodują tycie, a które odchudzają. Nauczyłam się czytać etykiety na produktach spożywczych i wiem, które kupować, których unikać. Ten kurs, pomoc pani dietetyk i moja wytrwałość spowodowały, że zmniejszyłam swoją wagę o 29 kg! W ciągu 10 miesięcy! Naprawdę warto zapisać się na ten kurs i zdrowo oraz aktywnie żyć.

Lucyna
                                                                                                                                                                                                                                
 

Nowości